Work for the exhibitionThis Current Between Us, Historic Steam Electric Power Station in Neo Faliro (curated by Panos Giannikopoulos and Georgia Liapi, org. Eleni Kalara – Blow Up)
Έργο για την έκθεση This Current Between Us, Παλιός Ατμοηλεκτρικός Σταθμός ΔΕΗ Νέου Φαλήρου (επιμ. Πάνος Γιαννικόπουλος και Γεωργία Λιάπη, οργ. Ελένη Καλαρά – Blow Up)
——————————
The demonstration, 2022, glass and smoke, 160 x 650 cm (appr.)
Η διαδήλωση, 2022, τζάμια και καπνός, 160 x 650 εκ. (περ.)
![](https://kostaschristopoulos.com/wp-content/uploads/2022/12/Demo01-1024x662.jpg)
![](https://kostaschristopoulos.com/wp-content/uploads/2022/12/Demo02-1024x766.jpg)
![](https://kostaschristopoulos.com/wp-content/uploads/2022/12/Demo03-1024x636.jpg)
![](https://kostaschristopoulos.com/wp-content/uploads/2022/12/Demo04-1024x687.jpg)
![](https://kostaschristopoulos.com/wp-content/uploads/2022/12/Demo05-1024x675.jpg)
![](https://kostaschristopoulos.com/wp-content/uploads/2022/12/Demo06-1024x766.jpg)
![](https://kostaschristopoulos.com/wp-content/uploads/2022/12/Demo07-1024x766.jpg)
The Demonstration | Η διαδήλωση